استخدام دورکاری و کار در منزل

سلام خدمت همه شما عزیزان علاقمند به استخدام دورکاری و امیدوارم روز خوبی داشته باشید. 

استخدام به صورت دورکاری و یا کار در منزل، از شیوه های جدید کسب درآمد بوده و هم اکنون و بویژه در شرایط فعلی کرونا، کار در منزل، نقش خود را پر رنگ تر از قبل کرده است. شیوه کار نیز از اسم آن مشخص است؛ دورکاری و کسب درآمد از کامپیوتر. (اگر از کامپیوتر سر درنمی آورید هم آموزش رایگان داریم!)

اگر به استخدام به صورت دورکاری، بدون نیاز به مدرک و کار کردن با کامپیوتر برای شما لذت بخش هست؛ میتوان گفت به آدرس درستی منتقل شده اید! 

اما جا دارد در ابتدا برای شما این نکته را خاطر نشان کنیم که خودم (مدیر سایت) به شدت از سایت ها تبلیغاتی و سایت هایی که هدفشان عمدتا کشیدن افراد به سایت بوده و در انتها یک مشت اراجیف سر هم میکنند؛ متنفر هستم. 

پس اگر میخواهید کسب درآمد واقعی در منرل کسب بکنید، با ما همراه باشید!

بزودی تمام کار ها به صورت استخدام دورکاری انجام میگیرد.

نحوه شروع کار در منزل و استخدام در شوکو

اگر صادقانه بگوئیم، هیچ کس دوست ندارد آقا بالاسر داشته باشد! همه ما دوست داریم آقا و مدیر خودمان بشویم اما این به دلایل زیادی ممکن نمیشود. اما شِوکو این را ممکن کرده است! 

نحوه کار و استخدام ابداع سایت بوده شاید در جایی نشنیده باشید؛ به چند صورت خواهد بود که در ادامه با انواع آن ها آشنا خواهید شد. 

با یک مثال نحوه کار در منزل را کم کم توضیح خواهیم داد.

از راه های کسب درآمد و استخدام دورکاری، میتوان به کسب درآمد از یوتیوپ و نظایر آن اشاره کرد. عمده این شبکه ها با تولید محتوا، باعث جذب دنبال کننده ها شده و از دیده شدن فیلم ها و ویدیو ها، کسب درآمد میکنند. اما این روش در ظاهر آسان ولی در واقع به خاطر خز شدن، سخت هست و به ویژه امکان فروش چیزی در آن ندارید. 

 در واقع شما با تولید محتوا، بازدید کننده به سایت می آورید و سایت با بالا رفتن میزان بازدید، درآمد هنگفتی از طریق ویدیو های شما کسب میکنند، و تنها شاید 1 یا %2 از سود آن را به تولید کننده میدهند! اما این یک برده داری نوین است!

استخدام دورکاری به صورت آموزگار و نحوه کار

آموزش بدهید پول بگیرید!

یکی از موارد استخدام دورکاری در شوکو، استخدام آموزگار است. اما قرار نیست چیز خاصی بلد باشید! لازم نیست مدرک دانشگاهی داشته باشید! اگر چیزی را بلد هستید و می دانید شاید برای عده ای مفید باشد؛ بدون هیچ محدودیت میتوانید آموزش بدهید و از آموزش خود، کسب درآمد کنید.

در واقع شما اگر برای مثال گیتار بلد هستنید بزنید، یا گیمر هستنید یا نجار یا نقاش و هر چیزی که هستید؛ را آموزش میدهید و به فروش میرسانید.

امتحانش میارزه 😉

شیوه کار در شوکو و آموزش دادن در شوکو با سایر سایت ها مانند یوتیوپ و یا آپارات و مثال آن، چند تفاوت بزرگ دارد:

  1. محدودیتی از حیث فروش ندارید!
  2. ویدیو های شما از آن شماست و درآمد حاصل از تبلیغات ویدیو ها (حتی متن بدون ویدیو) 50 درصد از آن خود شماست! نه یک درصد!
  3. برای دیده شدن بیشتر ویدیو هایتان الزاما نباید دنبال کننده بیشتری داشته باشید و شرایط کاملا برابر است!

لازم به ذکر است که بر خلاف سودجویان، ما هدف خود را بر محور، وجدان و صداقت پیش میبریم و هیچ مبلغی برای شروع همکاری از شما گرفته نخواهد شد

شیوه کار چگونه خواهد بود ؟

هر انسان در چیزی استعداد دارد. ما تصمیم گرفته ایم این استعداد ها را با استخدام دورکاری شکوفا کنیم! شیوه کار به این صورت خواهد بود شما در هر چیزی مهارت دارید که آموزش آن میتواند برای دیگران مفید باشد را آموزش میدهید. سپس آن را در سایت قرار میدهید (آموزش های لازم داده خواهد شد) و مشتریان وارد سایت می شوند و آموزش شما را در ازای پول، میخرند.

چگونه کسب درآمد خواهیم کرد ؟

اما شاید برای شما سوال باشد چه کسی اینها را میخرد ؟؟ پاسخ روشنی به این موضوع میدهیم. خوب دوستان درست است این پرسش در ابتدا به گونه ای است که خبر از یاس میدهد؛ اما به هیچ وجه اینطور نیست. شما در ابتدا کار اولا باید موضوعی را که آموزش می دهید را ارزیابی ارزشی کنید. به این معنی که واقعا ارزش پرداخت پول دارد یا نه!

مورد دوم این هست که در دنیای مجازی به دلیل اینکه مشتری های فراوان داریم، نباید قیمت گزاف انتخاب کنیم. چرا که درصد فروش خود را پایین میاوریم. چه بسا (برای مثال) 90% مشتریان زمانیکه یک آموزش 50 هزار تومانی را میبینند، امکان دارد خرید کنند؛ اما شاید اگر 500 هزار تومان قرار دهید 10 مردم درصد توان خرید داشته باشند.

در ظاهر شاید 500 هزار تومان زیاد به نظر بیاید اما آنچه در آینده شما مهم است؛ تعداد مشتری بالاست!

استخدام دورکاری در پابجی شاپ

استخدام دورکاری در پابجی شاپ

پابجی شاپ فروشگاه خرید و فروش اکانت پابجی موبایل می باشد. شما اگر با بازی پابجی آشنایی ندارید نیازی نیست بترسید! میتوانید از به لیست همکاران پابجی شاپ بپیوندید و ماهیانه از 4 میلیون تا 40 میلیون تومان کسب درآمد داشته باشید! 

شیوه همکاری به دو صورت همکاری در فروش پورسانتی و قطعی می باشد. هر کدام مزایا و معایب خود را دارند که بسته به نیاز خود میتوانید انتخاب کنید.

برای آشنایی با شرایط همکاری در پابجی شاپ کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *