بهترین شبیه ساز های اندروید

سلام خدمت شما در خدمت شما هستیم با معرفی بهترین شبیه ساز های اندروید سال 2021. شبیه ساز های اندروید کارایی و قابلیت های مختلفی دارند. برخی از آن ها مخصوص بازی های اندروید هستند و کارایی بهتری در بازی دارند و برخی از آن ها در برنامه نویسی و کارهای دیگر، عملکرد بهتری دارند.

 مهم نیست با چه هدفی میخواهید از شبیه ساز های اندروید استفاده کنید. اگر برای بازی کردن پابجی موبایل در کامپیوتر نیاز دارید یا برای برنامه نویسی به دنبال بهترین شبیه ساز هستنید این مقاله برای شما کاربردی خواهد بود.

 ما با توجه به انواع مختلف شبیه ساز ها بهترین های هر نوع را در این مقاله معرفی خواهیم کرد.

انواع شبیه ساز های اندروید

 قبل از این که بهترین شبیه ساز اندروید را انتخاب کنیم باید به این موضوع اشاره کنیم.

شبیه ساز های اندروید؛ شامل چند دسته گوناگون هستند و ما باید انواع آن را بشناسیم . در میان شبیه ساز های اندرویدی، شبیه ساز هایی وجود دارد که بسیار قدرتمند هستند؛ اما هرکدام کارایی و کاربرد خاص خودشان را دارند و در حوزه خود، عملکرد بهتری دارند. برای مثال کاربرد یک شبیه ساز بدل موبایل با یک شبیه ساز مخصوص بازی کاملا متفاوت است. پس در ابتدا با انواع آن آشنا خواهیم شد.

شبیه ساز های اندروید به سه دسته تقسیم میشوند: 
1- شبیه ساز های مخصوص بازی

2-شبیه ساز های بدل موبایل

3- سیستم عامل های اندروید

شبیه ساز های مخصوص بازی

اگر از آن دسته هستید که با شبیه ساز پابجی موبایل بازی میکنید و یا بازی هایی نظیر آن را انجام میدهید، از این دسته هستید. در این بخش بهترین شبیه ساز های اندرویدی مخصوص بازی را معرفی خواهیم کرد.

تمامی امولیتور هایی که در این قسمت ذکر میشوند، تست شده و از جایی کپی برداری نشده است.

شبیه ساز های بدل موبایل

این دسته از شبیه ساز ها مخصوص عده ای هست که میخواهند بجای موبایل از کامپیوتر استفاده کنند. در واقع تمرکز این شبیه ساز ها، بر شباهت هرچه بیشتر به گوشی های موبایل بوده و مناسب تلگرام و وتساب و یا برنامه های نظایر آن ها میباشد.

این شبیه ساز ها ظاهر و شمایلی مانند گوشی دارند و از این جهت در این دسته قرار میگرند.

سیستم عامل های اندرویدی

دسته سیستم عامل های اندرویدی مانند شبیه ساز نبوده تحت ویندوز نیستند. این سیستم عامل ها همانطور که از نامشان پیداست، مستقیم بر روی کامپیوتر نصب میشوند. بدون اینکه به ویندوز نیاز داشته باشند.

این سیستم عامل ها، بیشتر در امور برنامه نویسی اندروید و.. بکار می آید و تعداد اندکی از آنها برای بازی ساخته شده اند.

بهترین شبیه ساز های اندروید - مخصوص بازی

شبیه ساز های مخصوص بازی که در لیست بهترین شبیه ساز ها قرار گرفته اند، بر اساس بهترین عملکرد در بازی های اندرویدی در لیست بهترین ها قرار گرفته اند. اگر از آن دسته افراد هستید که میخواهید با کامپیوتر پابجی موبایل و… بازی کنید؛ این دو شبیه ساز را از دست ندهید!

1- گیم لوپ؛ پرچمدار شبیه ساز های مخصوص بازی

game loop- best emulator for game
گیم لوپ بهترین شبیه سز اندرویدی مخصوص بازی

Game loop نسخه اندروید 7 ، بهترین شبیه ساز مخصوص بازی اندروید است. این شبیه ساز برای بازی های مانند پابجی موبایل و کلش رویال تست شده و عملکرد عالی از خود نشان داد . در game loop  و البته نسخه اندروید 7 جدید اش، واقعا پیشرفت زیادی کرد میتوان به جرعت گفت : بهترین شبیه ساز مخصوص بازی گیم لوپ است.

برخی از امکانات :

 • برای جلوگیزی از چیت 
 • بهینه شده برای بازی های پابجی موبایل و…
 • دانلود مستقیم بازی ها 
 • پشتیبانی از اندروید 7
 • پشتیبانی 90 فریم
معایب  :
 • عدم امکان انتقال فایل از کامپیوتر به شبیه ساز
 • گاها باگ های بسیار عجیب و غریب
 • نمایش پینگ فیک : پینگ نمایش داده در گیم لوپ واقعی نیست.
 • عدم پشتیبانی از نصب تحریم گذر ها و…

* مشکلات لوگین با google play

2- LD Player؛ بهترین شبیه ساز مخصوص چیتر ها

بهترین شبیه ساز برای چیتر ها
بهترین شبیه ساز اندروید برای چیتر ها و هکر ها

Ld player یکی دیگر از شبیه ساز های اندروید برای بازی میباشد. این شبیه ساز خوراک هکر ها و چیتر های بازی هایی مانند پابجی موبایل است و هر نرم افزاری میتوان در آن نصب کرد.

برخی از امکانات :

 • پشتیبانی تا 300 فریم بر ثانیه
 • دارای کنترل های پیش فرض برای هر بازی
 • مناسب برای سیستم های متوسط
 • انتقال آسان فایل ها بین شبیه ساز و هارد تنها با یک کلیک و… 
معایب  :
 • محدودیت سرور برای pubg
 • نداشتن سرور آنتی چیت اختصاصی 

 

بهترین شبیه ساز های اندروید بدل موبایل

اگر بیشتر به دنبال بازی های اندرویدی نیستید و به دنبال یک شبیه سازی هستید که اندروید را دقیقا مانند موبایل واقعی خودتان شبیه سازی کند، شبیه ساز های بدل موبایل برای شما کاربردی خواهد بود. 

شبیه ساز های بدل موبایل به منظور برنامه هایی مانند اینستاگرام و تلگرام، بهینه شده اند و میتوانید اینستاگرام خود را در کامپیوتر، مدیریت کنید!

1- Andy؛ گوشی موبایل شما که کیبورد و موس وصل شده است!

شبیه ساز اندی
بهترین شبیه ساز بدل موبایل اندروید

اَندی نام یکی از بهترین شبیه ساز های اندروید بدل موبایل هست که شباهات بیاری با موبایل دارد . سازندگان این شبیه ساز، تلاش کرده اند که حداکثر شباهت با موبایل را داشته باشد.

شما تقریبا تمام امکانات و برنامه هایی نظایر تلگرام ، واتساب، اینستاگرام و… را میتوانید بر روی Andy نصب کنید و درست مانند گوشی تان، از Andy استفاده کنید.

2- bluestacks؛ از قدیمی ترین شبیه ساز های اندروید

بلو استکس شبیه ساز قدیمی اندروید
بلو استکس یکی از قدیمی ترین شبیه ساز های اندروید برای کامپیوتر

بلو استکس؛ یکی از قدیمی ترین و اولین شبیه ساز هایی بود که برای کامپیوتر به منظور اجرای برنامه های اندرویدی تحت ویندوز ساخته شد. بلواستکس در بازی های اندروید نیز عملکرد قابل قبولی دارد. عده ای از افراد هنوز هم از بلو استکس برای بازی هایی مانند کلش و کلش رویال و… استفاده میکنند.

این شبیه ساز نیز مانند اندی تمام تلاش سازندگان بر این بوده ک این امولیتور را به گونه ای بسازند که بیشترین شباهت را به موبایل های واقعی داشته باشد. از این رو در این دسته قرار گرفته است.

بهترین سیستم عامل های اندروید

کاربرد سیستم عامل های اندروید، بیشتر به منظور برنامه نویسی و کار های سنگین با اندروید می باشد. اگر از آن دسته از افراد هستید که میخواهید که کار هایی که با گوشی خود نمیتوانید انجام دهید را با کامپیوتر، انجام دهید؛ سیستم عامل های اندروید برای شما کاربردی خواهد بود.

1- Bliss OS

بهترین سیستم عامل اندروید
bliss،بهترین سیستم عامل اندروید برای کامپیوتر

Bliss OS یکی از سیستم عامل های اندروید مخصوص کامپیوتر هست که از نظر قدرت از سایر شبیه ساز ها یک سر و گردن بالاتر بوده و حرف های زیادی برای گفتن دارد. این سیستم عامل مستقیما بر روی هارد نصب شده و مستقل از ویندوز اجرا میشود و نیازی به وجود ویندوز نیست. 

متاسافانه این سیستم عامل قدرتمند؛ امکان بازی ندارد و از نداشتن Game Helper میتوان به عیوب این سیستم عامل نام برد.

2- phonix OS

فونیکس سیستم عامل
فونیکس سیستم عاملی با امکان بازی

فونیکس یکی دیگر از سیستم عامل های اندروید میباشد. فونیکس از سیستم عامل هایی هست که ویژگی های خاصی  برای خود دارد. از جمله این ویژگی ها میشود به امکان بازی کردن با این سیستم عامل را نامبرد.

فونیکس تلاش بسیاری کرد که اندروید نیز مانند ویندوز تبدیل به سیستم عامل محور شود اما چندان به موفقیتی دست نیافت.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *