Close sidebar

بسم الله الرحمن الرحیم

شوکو؛ شبکه آموزش های ویدیویی

آموزش طراحی وبسایت

خانه - آموزش طراحی وبسایت

ویدیو معرفی دوره و چگونگی تدریس

پخش ویدیو

در این ویدیو به پاسخ پرسش های متداول و اولیه که برای کسانی که هیچ چیز از طراحی سایت نمیدانند، توضیحاتی را داده ایم که با این توضیحات، با کلیات کار و نحوه طراحی سایت، آشنا میشوید! 

درباره این دوره آموزشی

دوره آموزش طراحی وبسایت بدون کدنویسی به صورت کاملا رایگان، صفر تا صد ساختن انواع سایت های فروشگاهی، شرکتی و… را شامل می شود. 

پس از پایان این دوره یک طراح سایت خواهید شد که قادر است انواع سایت های مختلف را طراحی کنید.

عناوین آموزشی این دوره:

بخش مقدماتی طراحی وب سایت

بخش مقدماتی دوره آموزش طراحی وب سایت، برای افراد تازه وارد که به مباحث هاست و دامنه و نحوه ایجاد سایت و ساختن یک برگه در گوگل و… آشنایی ندارند مناسب می باشد. در بخش مقدماتی دوره آموزشی طراحی وب سایت بدون کدنویسی، از ریز ترین مباحث مانند نحوه ایجاد یک صفحه در اینترنت، میزان سرمایه مورد نیاز برای ساختن سایت، درآمد یک سایت تا مباحث میزبانی (Hosting) و دامنه به صورت کامل توضیح داده خواهد شد. 
پس از بخش مقدماتی، آماده شروع برای نصب وردپرس و ایجاد اولین صفحه سایت خود خواهید شد.

بخش آموزش وردپرس

وردپرس بهترین CMS جهان برای طراحی وب سایت می باشد که به صورت “Open Source” و کاملا رایگان در اختیار عموم قرار گرفته است.
در بخش آموزش وردپرس به صورت کاملا رایگان، از صفر تا صد وردپرس، از نصب وردپرس و پیکربندی وردپرس جهت ساختن سایت تا ایجاد نوشته ها و برگه ها و آنلاین کردن صفحات در اینترنت و… تدریس خواهد شد. درس های این دوره کاملا پروژه محور و در محیط وردپرس ارائه میشود. این بخش شامل 4 جلسه 1 ساعته اصلی و چندین جلسه تکمیلی می باشد.


بخش آموزش صفحه ساز المنتور

 المنتور بهترین صفحه ساز و قالب ساز جهان می باشد که در این دوره آموزش طراحی وب سایت بدون کدنویسی، صفحه ساز المنتور را در جلساتی کامل آموزش خواهیم داد. 
در دوره آموزش المنتور به صورت کاملا پروژه محور از مباحث آسان و پایه ای و شناساندن محیط المنتور، نحوه استایل دهی به سایت شروع خواهیم کرد تا در نهایت با طراحی انواع قالب های اختصاصی به یک استاد المنتور تبدیل خواهید شد. 
در پایان دوره آموزش المنتور تقریبا قادر خواهید بود که هر سایتی را طراحی کنید. 

پیش نیاز های این دوره:

برای افرادی که تازه میخواهند که وارد دنیای سایت و طراحی بشوند شاید این سوال وجود داشته باشد که چه پیش نیاز هایی باید داشته باشیم؟ آیا هر کسی میتواند در این دوره شرکت کند ؟
این دوره آموزشی کاملا رایگان است و برای شرکت در این دوره نیاز به دانش فنی قبلی ندارید. این آموزش برای رده های سنی +12 سال تا سنین بالا تر مناسب و کاملا کاربردی است. شیوه تدریس طراحی وب سایت بدون کدنویسی به گونه ای است که شما نیازی به دانش فنی نخواهید داشت و تمام مطالب مورد نیاز، توضیح داده خواهد شد. 

مدت زمان دوره:

هر فردی که تمایل به شروع یک دوره آموزشی را داشته باشد، برای او مهم است که قبل از شروع دوره، از مدت زمان دوره آگاهی داشته باشد. ما نیز به عنوان پشتیبان و راهنمای شما در این دوره آموزشی خود را موظف میدانیم که به این مهم پاسخ دهیم. 
مدت زمانی که برای سپری کردن این دوره تا آخرین جلسه منتشر شده مورد نیاز است چیزی نزدیک به 10 ساعت آموزش است. این یعنی شما در 10 روز و هر روز یک جلسه میتوانید خود را به آخرین جلسه منتشر شده برسانید. 
لازم به ذکر است جلسات در حال انتشار هستند و دوره در حال ادامه است…

سر فصل های دوره آموزش طراحی وب سایت

دوره آموزشی طراحی وب سایت بدون کدنویسی از بخش های مختلف تشکیل شده است. با توجه به سطح خود یک بخش را جهت شروع انتخاب کنید.

آموزش مقدماتی طراحی وب سایت

آموزش های مباحث پایه و مقدماتی طراحی وب سایت

مجموعه آموزش های وردپرس

آموزش صفر تا صد وردپرس از نصب وردپرس تا راه اندازی کامل وردپرس

مجموعه آموزش های المنتور

مجموعه آموزش های صفحه ساز المنتور کاملا رایگان از صفر تا صد