آموزش فعال سازی بدون مشکل برنامه های AVS

سلام خدمت شما عزیزان امیدوارم حال دلتون خوب باشه! توی این قسمت ، به حل مشکل فعال سازی برنامه های AVS شامل AVS audio editor و AVS video editor بپردازیم. خیلی از شما ممکن هست این برنامه هارو دانلود کرده اید و هنگام اکتیو کردن به مشکل برخورده اید و فعال ساز بر خلاف آموزش ، هنگام فعال کردن کار نمیکرد و مواردی شبیه به این پیش میومد.

در این آموزش برای شما آموزش میدیم و مشکلتون رو حل میکنیم با ما همراه باشید.

رفع مشکل فعال سازی برنامه های AVS

شاید شما بعد از اینکه یکی از برنامه های AVS audio editor و AVS Video editor رو دانلود کردید؛ هنگام فعال سازی با این تصویر مواجه شده اید.

همانطور که در تصویر میبینید گزینه ای برای فعال سازی وجود ندارد و بر خلاف آموزش فعال سازی ؛ گزینه ای برای patch کردن وجود ندارد که با استفاده از آن بخواهیم برنامه را فعال کنیم.

این مشکل در خیلی از افراد هنگام فعال سازی AVS audio editor و AVS video رخ میدهد گزینه ای برای فعال کردن دیده نمیشود.

ما در این آموزش به حل این مشکل میپردازیم و بدون کد فعال سازی و بدون کرک و … به فعال سازی اقدام میکنیم.

تصاویر و فیلم فعال سازی برنامه های AVS

خوب دوستان در این قسمت تصاویری که بعد از آموزش ، توانستیم بدون مشکل و بدون کدفعال ساز؛ برنامه های AVS audio editor و AVS Video editor را ببینید و در ادامه فیلم تست فعال سازی را هم مشاهده خواهید کرد.

فیلم فعال سازی بدون مشکل

خوب همونطوری که توی فیلم مشاهده کردید فعال سازی دو برنامه ویرایشگر صوت AVS audio و ویرایشگر فیلم AVS video بصورت کامل انجام گرفت. برای خرید آموزش کامل ادامه مطلب رو ببینید. 

تصاویر بعد از ویدیو آموزشی که با موفقیت برنامه ها پچ شده اند.

نمونه تصویر فعال شده برنامه AVS audio editor بعد از آموزش

خرید آموزش فعال سازی برنامه های AVS

خوب دوستان رسیدیم به قسمت خرید و اینجا همونطور که توی فیلم دیدید به راحتی مشکل پچ نشدن و فعال نشدن دو برنامه محبوب ویرایشگر فیلم و صوت رو باهم دیگه حل کردیم . الان توی این قسمت ، صفحه دانلود دو برنامه ای که معرفی شد برای شما میزارم و میتونید دانلود بکنید.

دانلود آخرین نسخه برنامه ویرایشگر صوت AVS audio editor از سایت سافت 98

دانلود آخرین نسخه برنامه ویرایشگر فیلم AVS Video editor از سایت سافت 98

دانلود برنامه کنترل مصرف اینترنت Trip mode از سایت یاس دانلود

دوستان مبلغ این آموزش همونطوری که در ویدیو آموزشی بالا گفتیم فقط 5 هزار تومن خواهد بود اون هم به عنوان هزینه نگهداری سایت گرفته میشه و مبلغ زیادی نیست.

چنانچه در دریافت محصول با مشکل مواجه شدید؛ از قسمت تماس با ما میتوانید مشکل خود را گزارش کنید با تمام توان مشکل شما را برسی و حل خواهیم کرد.

 

چگونه اعتماد کنیم ؟

پرسیدن این پرسش ، حق هر مشتری هست که میخواهد بداند خریدی که انجام میدهد تا چه حد اعتبار خواهد داشت. فروشگاه شوکو از نماد اعتماد زرین پال اعتبار گرفته و میتوانید با کلیک بر روی نما اعتماد ، از اعتبار و اصالت نماد اطمینان حاصل فرمائید.

همچنین صفحات پرداخت را میتوانید برای اطمینان از فیشنیگ نبودن و جعلی نبودن با لیست آدرس های معتبر بانک ، مطابقت داده و سپس در صورت تایید و عدم مغایرت، خرید خود را انجام دهید.

برای دیدن آدرس صحیح از سایت شاپرک میتوانید دیدن کنید و یا میتوانید از این صفحه بطور مستقیم به سایت شاپرک مراجعه کنید.

قبل از خرید از درگاه اطمینان حاصل فرمائید که با خیال آسوده و مطمعن ، خرید خود را انجام دهید.

هرگونه مشکل و سوالی بود از قسمت تماس با ما با مدیریت تماس حاصل فرمائید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *