مشکل فیلتر شدن کالاف دیوتی و پابجی موبایل

سلام خدمت دوستان در این مقاله به رفع 2 مشکل جدید فیلتر شدن کالاف دیوتی و پابجی موبایل خواهیم پرداخت. اخیرا کمپانی اکتیویژن کاربران ایرانی را تحریم و پس از اندی از سوی کمیته فیلترینگ، بازی کالاف دیوتی موبایل از تمامی مارکت ها و سایت های ایرانی حذف شدند. همچنین عده ای از کاربران که در گوشی خود بازی را نصب داشتند با با استفاده از فیلترشکن وارد بازی شدند نیز با بن 10 ساله رو به رو شدند. اما تکلیف چیست ؟ 

با ما همراه باشید.

فیلتر شدن کالاف دیوتی و پابجی؛ تکلیف چیست ؟

پس از فیلتر شدن کالاف دیوتی و پابجی؛ چگونه باید دانلودشان کنیم ؟

در نتیجه فیلتر شدن کالاف دیوتی و پابجی موبایل در ایران و نیز دستور کمیته فیلترینگ به سایت های ایرانی که از مارکت های خودشان، این دو بازی را حذف کنند تنها یک راه برای دانلود کالاف دیوتی موبایل و پابجی موبایل می ماند.

برای دانلود کردن باید از فروشگاه گوگل پلی اقدام به دانلود کنیم اما عده ای از دوستان هنگامی که قصد دانلود بازی از فروشگاه گوگل پلی دارند نیز با مشکل تحریم مواجه میشوند.

علاوه بر تحریم بازی ها در فروشگاه گوگل پلی برای ایران، عده ای نیز وجود دارند که هنگام جستجو نام بازی مورد نظر در فروشگاه گوگل، در نتایج جستجو بازی مورد نظر خود را پیدا نمیکنند. 

در ادامه با روش دانلود آشنا خواهید شد.

ترفند دانلود کالاف دیوتی موبایل و پابجی موبایل از گوگل پلی

 برای اینکه بتوانید کالاف دیوتی موبایل و همچنین پابجی موبایل را دانلود کنید مراحل زیر را به ترتیب انجام بدهید.

  1. نصب یک رفع تحریم معتبر و فعال سازی آن
  2. رفتن به تنظیمات گوشی و دستگاه یا شبیه ساز
  3. مراجعه به قسمت برنامه ها و پیدا کردن فروشگاه گوگل از لیست 
  4. زدن دکمه توقف اجباری 
  5. مراجعه به قسمت حافظه یا حافظه پنهان (ٍStorage)
  6. زدن دکمه خالی کردن کش و خالی کردن حافظه پنهان گوگل پلی

بعد از اینکه مراحل زیر را انجام داده و پشت سر گذاشتید؛ با فعال بودن تحریم گذر وارد فروشگاه گوگل پلی شده و نام بازی کالاف دیوتی و پابجی موبایل را جستجو کنید. اگر مراحل را به درستی پشت سر گذاشته باشید میتوانید مشکل دانلود کالاف دیوتی موبایل و پابجی موبایل را حل کنید.

رفع مشکل بن شدن اکانت کالاف دیوتی و پابجی موبایل

رفع مشکل بن شدن اکانت کالاف دیوتی موبایل و پابجی با فیلترشکن

خیلی از دوستانی که بعد از تحریم شدن کالاف دیوتی در ایران به سمت فیلترشکن ها رفتند؛ با «بن شدن اکانت» مواجه شدند. در نتیجه فیلتر شدن کالاف دیوتی و پابجی موبایل؛ و بن شدن اکانت ها با وارد شدن با فیلتر شکن به بازی راه حل بازیکنان ایرانی چیست ؟

در ادامه با ما همراه باشید تا این مشکل را نیز حل بکنیم اما باید با چند نکته در ابتدا آشنا شوید.

چرا اکانت های کالاف دیوتی و پابجی بن میشوند ؟

خوب دلیل این مورد واضح است و دلیل این مورد قوانین بازی می باشد. اگر قوانین بازی کالاف دیوتی موبایل  را دیده باشید، استفاده از هر گونه فیلترشکن در بازی را ممنوع اعلام کرده است. دلیل این اتفاق نیز دقیقا مشخص نیست اما به تخمین و احتمال میتوان گفت که شاید به دلیل عدم هجوم بازیکنان به یک سرور محبوب، و بالا رفتن ترافیک در یک سرور خاص اشاره کرد.

 

برای بن نشدن اکانت و دور زدن بازی چکار باید بکنیم ؟

اول از همه باید این موضوع را برای شما بگوییم که دلیل بن شدن اکانت هایی که با فیلترشکن وارد بازی میشدند؛ استفاده از آی پی آدرس های مختلف بوده است. در واقع شما وقتی لوکیشن را مدام تغییر میدهید و هر بار با کانکت شدن و دیسکانکت کردن این اتفاق را تکرار که میکنید؛ سرور بازی کالاف دیوتی به استفاده شما از فیلترشکن پی میبرد. اما چاره چیست ؟

با نکاتی که در بالا خدمت شما گفته شد پس ما برای حل مشکل فیلتر شدن کالاف دیوتی و پابجی و برای اینکه بتوانیم وارد بازی شویم و بن نشویم؛ باید از آی پی یکسان استفاده کنیم. همچنین نباید کاری کنیم که سرور بازی متوجه این کار شود.

برای اینکار علاوه بر اینکه نباید از آی پی گوناگون استفاده کنید ابدا نباید هنگامی که در بازی هستنید؛ فیلترشکن را خاموش کنید. چراکه با لحظه ای تغیر آی پی ؛ سرور بازی متوجه این کار خواهد شد.

اما چگونه ؟

استفاده از "NORD" برای رفع مشکل بن شدن اکانت ها با فیلترشکن

nord بهترین راه حل بن نشدن اکانت کالاف دیوتی و پابجی می باشد

خوب شاید خیلی از شما بگوید NORD چه ربطی به حل مشکل فیلتر شدن کالاف دیوتی و پابجی موبایل دارد ؟ خوب عجله نکنید در ادامه توضیح خواهیم داد.

دوستان اکثر فیلترشکن هایی که استفاده میکنید از نوع رایگان هستند و علاوه بر اینکه مشکل پینگ بالا بوجود می آورند؛ از دو قابلیت مهم که مشکل ما را حل میکند، بی بهره اند. 

دو مشکل این این برنامه ها به این صورت است :

  1. از قابلیت قطع اتصال خودکار بی بهره اند.
  2. از آی پی ثابت استفاده نمیکنند.

اما با برسی هایی که انجام دادیم ایمن ترین راه برای رفع خطر بن شدن اکانت کالاف دیوتی و پابجی استفاده از NORD می باشد. NORD علاوه بر اینکه ضمانت بهترین پینگ را دارد و پینگ شما بالا نمیرود، از قابلیت مهم آی پی ثابت و قطع کردن خودکار اینترنت (در صورتی که لوکیشنی که به آن وصلید، دچار مشکل شود اینترنت گوشی را قطع میکند که سرور بازی متوجه شما نشود!)

این روش و شرایط در کسانی که از PAY PaL نیز استفاده میکنند نیز کاربردی می باشد چرا که لحظه ای اگر تغییر آی پی را تشخیص دهد کل اکانت پی پال را مسدود میکند! از این رو ما روشی که برای پی پال استفاده می شود را برای شما قرار دادیم که ایمن ترین روش می باشد.

قیمت NORD چقدر است و از کجا تهیه کنیم ؟

یکی از دلایلی که ما NORD را برای رفع «مشکل فیلتر شدن کالاف دیوتی و پابجی» پیشنهاد کرده ایم؛ همین قیمت ارزان آن است. شما برای اکانت یک ساله آن فقط 60 هزار تومان باید پرداخت کنید. و همچنین آن را می توانید از این لینک مشاهده و خرید خود را کامل کنید.

آموزش نحوه کار با NORD و انجام تنظیمات و فعال کردن آن معمولا توسط سایت ارسال می شود ( سایت فروشنده) اما چنانچه که منتشر نشود از این لینک میتوانید آموزش ثابت نگه داشتن آیپی را در NORD مشاهده کنید.

 ابدا بدون تنظیم کردن وارد بازی نشوید! چرا که اگر تنظیم نباشد اکانت شما بن خواهد شد!!!!!

امیدوارم این آموزش برای شما کاربردی باشه اگه نظرتون رو هم بنوسید خوشحال میشیم 🙂

نکته بسیار مهم! (حتما بخونید)

ما برای راحتی شما یک فروشگاه معتبر که خود من نیز از آن استفاده میکنم را برای شما قرار داده ام و کسی که تهمت بزند ما به قصد سود این را نوشتیم هرگز نمی بخشم چرا که حتی یک ریال بما سودی ندارد

 کسی که فکر میکند از این کسب سود میکنیم، پیشنهاد ام این است از هر سایتی که میخواهد خودش خرید کند! اما در صورتی که سرش کلاه بره هم به درک به مار راستم!

والا :/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *